13.05 Karaoke vol 6: Music Quiz Speziale

9 pm - 3 am
Pärnu mnt 27, Märjamaa

Järgmine karaoke kord on järjekorranumbriga 6, ilm on tuus, maikuus.

Selleks korraks on tegemist juba 6. karaokega Märjamaal, kuigi oleme kujundusest võtnud VIDEODISKO välja, ei ole tegemist ainult laulu- vaid ka tantsupeoga. Kes on varasemalt kohal olnud, teavad juba praegu, kuhu oma soovilood edastada. Kes aga pole eelmistel kordadel niivõrd võimsa spektaakli tunnistajaks olnud, peaks juba täna õhtul dušši all häält seadma, kuna järgmine Eesti superstaar võib tulla just siit MÄRJAMAALT. Iga korraga tuleb turvaliste koduseinte vahelt välja üks uus andekas laulja või vapustav kollektiiv, seega ootame kohale kõiki vanu olijaid ja uusi tulijaid.

NII NAGU EELMINE KORDKI anname välja silmapaistvamatele esinejatele auhindu.. selleks võib olla valik eriti mõnusaid käsitöölimonaade, Kochviku kinkekaarte, puhkusereis Antarktikasse või tasuta Circle K kabanoss.

SEEKORD on tegemist karaoke eriüritusega ehk Music Quiz Specialiga. Õhtujuht ja DJ Fred Rusanov peab seekord läbi ka Tallinna lokaalides ülimenukat muusikaviktoriini, mille teemad ulatuvad Mozartist Eesti 90dateni ja kaugemale veelgi! Osalemise info selgub ürituse postitustes.

Avaldusi siin pole vaja täita, tule lihtsalt 19. maill kohale kell 21.00 ja sinu karjäärimuutev teekond algab siit!

🍸VIIMANE KORD õnnelikud tunnid 22.00-00.00🍸

2h jooksul on võimalik 2 populaarseimat kokteili saada 1 hinnaga *

* – kokteilid selguvad kohapeal

NB!: Tegemist on eriüritusega, mistõttu oleme tavapärasest pikemalt lahti (kuni kell 3:00). Karaokele järgneval pühapäeval oleme suletud.

SISSEPÄÄS TASUTA.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked