22.09 Karaoke vol 10 + Music Quiz

9 pm - 3 am
Pärnu mnt 27, Märjamaa

Selleks korraks on tegemist juba 10. karaokega Märjamaal, tegemist ei ole ainult ainult laulu- vaid ka tantsupeoga. Kes on varasemalt kohal olnud, teavad juba praegu, kuhu oma soovilood edastada. Kes aga pole eelmistel kordadel niivõrd võimsa spektaakli tunnistajaks olnud, peaks juba täna õhtul dušši all häält seadma, kuna järgmine Eesti superstaar võib tulla just MÄRJAMAALT. Iga korraga tuleb turvaliste koduseinte vahelt välja üks uus andekas laulja või vapustav kollektiiv, seega ootame kohale kõiki vanu olijaid ja uusi tulijaid.

Silmapaistvamatele esinejatele on ette nähtud ka auhindu.. selleks võib olla valik eriti mõnusaid käsitöölimonaade, Kochviku kinkekaarte, puhkusereis Antarktikasse või tasuta Circle K kabanoss.

SEEKORD on jälle tegemist karaoke eriüritusega ehk Music Quiz Specialiga. Õhtujuht ja DJ Fred Rusanov peab seekord läbi ka Tallinna lokaalides ülimenukat muusikaviktoriini, mille teemad ulatuvad Mozartist Eesti 90dateni ja kaugemale veelgi! Osalemise info selgub ürituse postitustes.

Avaldusi siin pole vaja täita, tule lihtsalt 22. septembril kohale kell 21.00 ja sinu karjäärimuutev teekond algab siit!

NB!: Tegemist on eriüritusega, mistõttu oleme tavapärasest pikemalt lahti (kuni kell 3:00). Köök on avatud kuni kell 22.00 (21.45 võetakse viimane tellimus).

SISSEPÄÄS TASUTA.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked